KRYSS-revisjon

Terje Førde - Klikk for stort bilete

Kontaktinformasjon

KRYSS Revisjon

Hafstadvegen 42, Postboks 487, 6803 Førde, postmottak@kryssrevisjon.no.  

 

Hovudtelefonnummer:

57 61 26 40

 

 

Dagleg leiar og Revisjonssjef Terje Førde

Florø/Førde, terje.forde@kryssrevisjon.no, mob 992 29 227 tlf 57 61 26 41

Revisjonssjef Forvaltning Charles Litsheim

Førde, charles.litsheim@kryssrevisjon.no, mob 913 33 046, tlf 57 61 26 42

Kommunerevisor I Kari Håheim Sygna

Førde, kari.sygna@kryssrevisjon.no, mob 979 81 322, tlf 57 61 26 43.

Kommunerevisor I Asgeir Tveit

Førde, asgeir.tveit@kryssrevisjon.no, mob 908 74 388, tlf 57 61 26 44.

Kommunerevisor I Trine Merete Vokuhl

Flora, trine.vokuhl@kryssrevisjon.no, mob 917 42 035, tlf. 57 75 60 96.

Forvaltningsrevisor Stig Årda.

Førde, stig.ardal@kryssrevisjon.no  mob 905 24 855, tlf. 57 61 26 45

Kommunerevisor I Aud Marit Eide

Hyllestad, aud.marit.eide@kryssrevisjon.no, mob 992 35 216, tlf 57 78 85 47.

Kommunerevisor II Torill Nordstrand

Hyllestad, torill.nordstrand@kryssrevisjon.no , mob 476 55 093, tlf 57 78 85 47.